Вінілова підлога або, як ще називають, вінілова плитка – це повністю штучний продукт, результат інноваційних технологій сучасності. Основою виробництва вінілу є полівінілхлорид (ПВХ – термостатичний полімер). Тому покриття для підлоги з цього матеріалу вважається водостійким, низько займистим і міцним.

Покриття для підлоги з вінілу мають багатошарову структуру, яка посилює експлуатаційні якості ПВХ-вінілу, надає йому жорсткість і красивий зовнішній вигляд.

У сучасно вінілової підлоги не існує чіткого опису та чіткого складу, як у паркетної дошки або ламінату. Кількість та склад шарів у кожного виробника різні та варіюються залежно від призначення та застосування вінілової плитки. Саме тому ви можете чути такі терміни як: SPC вініл, SPC ламінат, WPC вініл, ПВХ, LVT, кварцвініл, кварцвінілова плитка і т.д.

Якщо коротко, то вініл це шар ПВХ, який присутній у багатошаровому покритті підлоги з різною основою (матеріалом в основі цього "пирога"). Тому всі різновиди штучних покриттів із використанням вінілу називають Вінілову підлогу. Тобто, назва продукту виходить з основи (SPC, WPC, самого ПВХ та інших), зі способу укладання або форми випуску (ламінат, плитка) та інших звичних маркетингових термінів типу LVT (Luxury Vinyl Tiles - розкішна вінілова плитка)

З чого складається вінілова підлога

Верхній шар обов'язково має захисний характер. Він прозорий. Тому наступний, декоративний, видимий шар і забезпечує різноманітність дизайну вінілового покриття. Основою служить шар з WPC, SPC, ПВХ та інших полімерних сумішей. Нижній шар виступає захисним від зовнішніх чинників і інколи доповнюється вбудованою підкладкою.

Вінілова підлога досить впевнено завойовує ринок завдяки своїй конкурентоспроможності. Виробництво її менш енерговитратне, а властивості та характеристики привабливі та затребувані у сфері ремонту та оформлення інтер'єру. Перше, що привертає увагу – це безмежне дизайнерське розмаїття; повна імітація різних поверхонь, починаючи від різних порід деревини, будь то дуб, сосна, горіх або ясен, і закінчуючи відтворенням малюнка під будь-який вид каменю, текстилю або бетону, з використанням різних ступенів глянцю або матовості.

Вражає реалістичність фактури вінілової підлоги. Ефект тиснення в регістр дозволяє досягти точного збігу із зображенням на декоративному шарі, а саме відчути шорсткість, гладкість або рельєфність поверхні.

 

Види вінілової підлоги

 

Вінілова підлога за способом монтажу поділяється на клейовий та замковий;

клейова вінілова підлога – говорить сам за себе; матеріал приклеюється до чорнової основи;

замкова вінілова підлога – передбачає наявність спеціальної замкової конструкції, що робить укладання швидким і зручним.

У магазині ASDmarket у Києві ви можете купити клейовий або замковий вініл (вінілову підлогу). За додатковими питаннями звертайтесь до наших менеджерів. Ми допоможемо підібрати для вас найкращий варіант за найкращою ціною.